Greft Hesaplama

Fue (Foliküler Unite Ekstraksiyonu) saç ekimin de iki kulak arkasında ki ense bölgesinde ki saç dokularına greft adı veriliyor.Grerftler 1’li,2’li,3’lü.. Olabilir. Bu greftlerin etrafında doku parçacıkları bulunur. Ekim sonrası kan dolasımı sağlanan kadar kökler bu parçacıklar korur. FUE (Foliküler Unite Ekstraksiyonu) saç ekimi mutlaka kişinin kendi greftleri ile yapılabilecek bir işlemdir. Başkasında alınamaz. Bu işlemin yapılması için diğer organ nakillerinde ki prosedürün takip edilmesi gerkmektedir.Bu zorunlu yüz nakilleri dışında uygun değildir.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!