Hakkımızda

 

Saç ekim uzmanı Haydar ASLAN

Hairextrem ailesi olarak 10 yılı aşkın süredir , uluslar arası kalite standartlarına  sahip İstanbul Medilife Hastanesi’nde, alanında uzman personeller ile birlikte, gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek ,  mesleki ve vicdani sorumluluğun bilincinde olarak hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Saç ekim merkezimizde, yılların vermiş olduğu tecrübe ile Greft alımında ( saç telleri ) maksimum sayıyı, başarılı bir şekilde alabilmekteyiz ve her gün sık ve doğal görünümlü sonuçlar elde etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Hairextrem ailesi olarak ;

Misyonumuz : Doğal ve sık görünümlü saçların herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Alanında uzmanlaşmış ekibimizle her gün bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz : Sağlığın etik değerlerini göz ardı etmeksizin, yenilikçi, akılcı, sorumluluk bilinciyle hareket eden ekonomik saç ekim merkezi olabilmektir.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı