DHI Yöntemi İle Saç Ekimi

DHİ yöntemi Saç Ekimi

Uzun yıllardır sağlıklı bir şekilde uygulanan saç ekimi, değişik yöntemler ile hastalara hizmet sunmaktadır.

FUT yönteminin kullanımı çok azalsa da bazı merkezlerde kullanılmaya devam etmektedir. FUE yöntemi ise yaygın ve başarılı bir şekilde uygulanmaya devam etmektedir.. DHI yöntemini FUE yönteminden ayıran özellik ekim ve kanal aşaması olarak bilinen bölümlerin beraber yapılmasıdır. Özellikle var olan saçların kesilmeden efektif olarak uygulanabilir olması, yöntemi bayan hastalarımız açısından cazip hale getirmektedir.

DHI Yöntemi merkezimizde uzun süredir uygulanmaktadır. Bu yöntemi özellikle saçını kesmek istemeyen hastalarda sıkça kullanmaktayız. Hair PEN / Choi (saç ekimi kalemi)  iğne içine yerleştirilen greftin direkt ekimi ile gerçekleştirilir. Fakat daha geniş bir ekibe ihtiyaç duyulduğu ve kullanılan CHOİ kalemi gibi ekipmanların farklılığından dolayı  FUE yöntemine göre daha pahalı bir yöntemdir.

  • Acısız ve sancısız bir estetik operasyondur.

  • Dikiş kesinlikle gerektirmez.

  • Yara izi kesinlikle bırakmaz Sonuçlar çok daha doğaldır.

  • İyileşme süreci çok kısadır. Operasyondan hemen sonra gündelik aktivitelere başlanabilir.

  • Yeni çıkan saçlar; ensedeki saç folikülleri kökenli olduğu için daha canlı ve daha kalıcıdır.

  • Saç ekimi yöntemiyle, kaş ekimi, sakal bıyık ekimi ve yara izleri ekimleri de başarıyla uygulanmaktadır.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı