Geçici Saç Dökülmesi

Saç sağlığı vücuttaki meydana gelen herhangi bir hastalık; yüksek ateş, ağır enfeksiyon ve soğuk algınlığına bağlı durumlarda saç dökülmeleri meydana gelebilir. Bu durumda saçın beslenmesi azalır ve dökülme meydana gelir. Bu dökülmenin nedeni vücudun yaradılışta ki önem sırasından kaynaklanmaktadır.

Vücut hayati organları bilir. Hastalık durumunda elde ettiği besinleri bu önem sırasına gönderir. Saç hayatı bir organ olmadığı için bu durumlarda saç yeteri kadar beslenemez ve dökülmeler meydana gelir bu durumda dökülen saçlar beslenmeye bağlı olarak tekrar uzayacaklardır.

Sağlıklı beslenmek ve hastalıklardan uzak durmak. Saçlarımızı da korumak için önemlidir.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı