Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Vücudun kıl kökü bulunan herhangi bir yerinden canlı kıl kökünün alınıp belirlenen kaş alanına ekilmesidir. Kol kılı ve bacak kılı saç gibi uzamadığı için ekimde ideal görünse de köklerinin cansız olması alımı ve ekimi güçleştirdiğinden kaş ekiminde çok tercih edilmemektedir. Kaş ekiminde en önemli kaynak ense kıllarıdır. Dolayısıyla bu işlem, ense bölgesinde saçları olan herkese uygulanabilir.

Kaş ekimiyle düzeltilebilen kaş sorunları:

  • Yara İzi

  • Ameliyat İzi

  • Dikiş İzi

Kaştaki travma izi son derece rahatsız edici olmaktadır. Küçücük bir iz dahi olsa yüz bölgesinde en dikkat çekici nokta olmaktadır. Kalem ve kalıcı makyajla kapatılsa da en doğru kalıcı ve doğal çözüm kaş ekimi olacaktır.

Kaş bölgesinde ekim yapılacak alan tercihen kişi tarafından çizilerek belirlenmelidir çünkü kişi kendi yüzüne en çok yakışan yapıyı kendisi belirleyebilecektir.

İşlem anında alınan saç köklerinin yerleştirileceği kaş bölgesi lokal anestezik ilaçlarla uyuşturulur. Ağrı hissiyatını yok etmek için lokal öncesinde ekim alanına soğuk spreyler yada pomatlar uygulanır. Ekim yapılacak olan bölgeye lateral slit ile mikro kanallar açılır. Sonrasında açılan kanallara konusunda uzman profesyonel ekibimiz tek tek ekim işlemini gerçekleştirirler.

İşlem sonrasında hastaların haftada bir kez kaşlarını kısaltmaları gerekecektir. Çünkü ekim aşamasında ense kısmından alınan saç kökleri kullannıldığı için kaşlar daha çabuk uzama gösterecektir.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı