Saç Çizgisi

Her İnsanın yüz hatları kendine has özelliklere sahiptir. Saç ön çizgisi alın yapısını belirleyen çok önemli bir görsel özelliktir. Saç çizgisi hastanın alın ve yüz genel yapısına uygun bir şekilde hasta ile istişare ederek verilmelidir.HairextreM bu konuda özel eğitim almış uzmanlar ile çizgi belirleme işlemini uygulamaktadır.

DOĞAL SAÇ EKİMİ İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  • Kişinin ön çizgisi belirlenirken saçın açıklığı, donör alandan alınabilecek kök sayısı, kişinin yaşı ve beklentilerine uygun bir çizim yapılmalıdır.
  • Saç köklerinin beslenmesi ve alınan greftlerin zarar vermeden yerleştirilmesi için, mikro kesiklerin (kanallar) greftlerin çapına uygun olmalıdır.
  • Kanal açarken alınan greftlerin boyuna uygun kanallar açılmalıdır. Ekim sonrası köklerin beslenmesi çok önemlidir.

Bir ekimin doğal olduğu en çok saç ön çizgisi, saçların çıkış yönü ve saç köklerinde herhangi bir çukurluğun olmaması ile anlaşılmaktadır.

Erkeklerde ön çizgide bilinen C şeklindeki çizgi her hastaya özel şekillenmektedir.

Doğal bir ekim için bu kriterlere uygun ekim yapılmalıdır.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı