Saç Muayenesi ve Analizi

FUE(Foliküler Unite Ekstraksiyonu)   saç ekimi yapmak isteyen kişiler mutlaka HairextreM uzmanları tarafından değerlendirilme yapılması gerekiyor. Değerlendirme esnasında saçın yapısı, sıkılığı dökülme karakteri değerlendirilmelidir.

Saç ekiminde hastanın Genetik yapısı iyi değerlendirilmelidir. Çünkü özellikle erken yaşlarda yapılacak bir ekimde, genetik faktör değerlendirilmez ise iler ki yaşlarda kendi saçlarının dökülmesi ile doğal durmayan açıklıklar ile karşılaşılabilir. Ense bölgesinde yeterli greft olmaz ise bu uyumsuzluk ileriki zamanlarda giderilemeyebilir.

Yurtdışından gelen hastalarımız saçlarının ön, tepe, arka ve yan bölgelerden atacakları fotoğraflar ile değerlendirmeleri yapılabilir.

Tüm bu analizler saç ekimi işleminin daha doğru bir planlama ile yapılmasını sağlayacaktır.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı