Sakal,Bıyık Ekimi

Sakal & Bıyık Ekimi

Sakal & Bıyık Ekimi, başın arka kısmında, iki kulak arası bölgeden, dökülmeme genetiğine sahip saç köklerinin, mikromotor ve 0.6 mm lik punchlar yardımı ile alınıp, ihtiyaç olan alana nakledilmesi aşamasıdır

Erkeklerde estetik bir bütünlük içinde görünebilmek için sakal ve bıyıkların varlığı ve şekli en az saçların varlığı kadar önemlidir. Sakal ve bıyık bırakılmasa da varlığı erkekliğin simgesidir. Erkek için özgüven demektir.

Erkeklerde sakal, bıyık olmamasının bir çok sebebi olabilir. Büyük çoğunluğu kalıtımsal yani genetiktir. Bunun dışında lazer epilasyon, geçirilen cerrahi girişimler, yanıklar ya da kazalar sakal, bıyık kaybının nedenleri olabilir.

Saç kaybında olduğu gibi sakal ve bıyık kaybında da kozmetiklerle ve medikal tedavilerle yeni sakal ve bıyıklar çıkartmak mümkün değildir. Sakal ve bıyık kaybının kalıcı çözümü yine ekim işlemidir. Ense bölgesinde saçları olan herkese uygulanabilir. Bu işlem sırasında da saç ekiminde olduğu gibi en son teknoloji olan FUE tekniği kullanılır.

Sakal & bıyık ekimi, yer yer boşlukları olan kişilere yapılabildiği gibi hiç sakalı, bıyığı olmayan kişilere sık ve doğal görünümlü bir şekilde  başarılı bir şekilde yapılabilir.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı