Yara ve Yanık İzlerine Saç Ekimi

Saçlı bölgede oluşan yara, yanık gibi skar izler, kişilerde bu izlere bağlı kendini baskılama ve özgüven eksikliği oluşturabilmektedir. Saç ekimi ile kaybolan özgüvenin yerine getirilmesi  ve psikolojik olarak hastalarımızın rahatlatılması hedeflenmektedir.

Kafa bölgesinde ki kaş, bıyık, sakal gibi görselliğimizde önemli yer tutan alanlarda oluşan yara yanık izleri kişilerde aynı travmatik durumların oluşmasına neden olmaktadır. Yine FUE yöntemi ile bu sorunların giderilmesi mümkündür.

FUE saç ekimi yöntemi ile bu sorunlardan lokal anestezi ile ağrısız bir şekilde kurtulmanız birkaç saat içinde mümkündür.

Bu tür uygulamalarda yara veya yanık olan bölgenin ekim öncesi dolaşımı değerlendirilmelidir. Bu değerlendirme alınacak sonucu direk etkilemektedir.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı