HASTANEMİZ

Saç ekimi küçük bir cerrahi işlemde olsa sterilizasyon şartları ve oluşabilecek komplikasyonlar açısından mutlaka hastane ortamında yapılmalıdır. 

Saç Ekimi ve tedavileri, Plastik Cerrah alanında uzun yıllardır misafirlerine hizmet veren HairextreM, Özel Mediplus Cerrahi Merkezinde uluslar arası belgelere sahip donanımlı ameliyathaneler ve uzman doktorları ile hizmet vermektedir. Yurt dışından gelen misafirlerimiz için, sağlık turizmi çerçevesinde Hava alanında karşılama, konaklama, tercüman eşliğinde İstanbul’un tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerini de görmenizi sağlamaktayız. HairextreM konuklarını VİP kalitesinde misafir etmektedir.

HairextreM ,Özel Mediplus Cerrahi Merkezi ile birlikte kurumsal ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olup, hizmetlerimizde şartlar ne olursa olsun etik çalışma ilkelerimizden ve kalitemizden ödün vermeden misafirlerimizi ve yakınlarını gerekli bilgiler ile aydınlatmak, Güven sağlamak, Modern ve alanda ki gelişmeleri takip ederek sorunlara çözüm sunmaktayız.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı