PRP Mezoterapi ve ETG Lazer Tedavisi

PRP (Platelet Rich Plazma) platelet (trombosit) yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulamasıdır.

Hastanın ihtiyaç duyulan bölgelerine uygulanan bir uygulamadır.

PRP uygulamaları tıbbın bir çok alanında kullanılmaktadır. Bu uygulama özellikle estetik cerrahi,ortapedi ve spor hekimliğinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

PRP plazma yoğun ,trombosit (pıhtı hücreleri) lökositler ve beyaz kan hücrelerini 10 cc kadar alınmış kandan özel set ve cihaz yoluyla ayrıştırarak ihtiyaç görülen bölgeye zerk edilir.Bu uygulamanın cerrahi odaklı olması bilindiği üzere daha çok beslemek den ziyade iyileştirme sürecinde daha etkindir.

Saç PRP sini HairextreM olarak daha çok saç ekimi sonrasında iyileştirmeyi hızlandırmak için işlem esnasında yapılmasını öneririz. Bu uygulama greftlerin kanalla konuldukları zaman yeni yerlerine tutunmaları için ortamdaki iyileştirme faktörünü artırarak bir an önce dolaşıma bağlanıp beslenmesini sağlamak içindir.

ETG Lazer Tedavisi

ElektroTrichoGenesis (ETG) vucuttaki kemiklerin gelişim ve onarımda etkin olan büyüme faktörünün salımını artıran "elektrostatik enerji" aynı o şekilde saç foliküllerinde ki büyüme faktörünü harakete geçirir. Saç ekimi sonrasında 12 -14 ay kadar devam eden süreçte saç ekimi destekleyen ve bu süreci hızlandıran bir yöntem olarak kullanılabilir.

Bu yöntemden kalp pili, Kranyal Metal protez kullanan hastalarımız yararlanamaz. Ayrıca bayan hastalarımız için,hamilelik yine bu yöntemin saç ekimi sonrası destek olarak kullanmasına engeldir. Saç ekimi işleminden 1 ay sonra haftada 1 seans 12 dk olarak başlanır.12 .hafta tamamlanıncaya kadar 1 er hafta aralik ile devam edilir.

SAÇ EKİM

HairExtrem olarak FUE tekniği ile bir seansta 2.000-7.500 adet Foliküler ünite (greft), 5.000-18.750 adet saç teli nakli gerçekleştirmekteyiz.

SAÇ BAKIM

Sağlıklı saçlara kavuşmak için herkese uygulanabilir yöntemler mevcuttur. Ayrıca Saç Ekimi öncesi veya sonrasında saç sağlığı değerlendirerek saç tedavi yöntemleri kullanılmaktadır.

SAÇ TEDAVİSİ

HairextreM saç Mezoterapisinde, saçınızın ihtiyaç duyduğu mineral vitamin ve diğer eser elementleri içeren ve bunların zenginleştirildiği serumları direkt olarak saç kökünün yer aldığı deriye uygun derinlikte enjekte edilir.

İstanbul dışından gelen misafirlerimiz,

Saç Ekimi için 2 gün ayarlamanız yeterli

Saç dökülme nedenleri

1.Gün

saç neden dökülür?

2.Gün

Saç ektirme

3.Gün

Yukarı